POMPA WODY ALFA ROMEO MITO GIULIETTA 1.4

1852

POMPA WODY ALFA ROMEO MITO GIULIETTA 1.4

AIRTEX HISZPANIA

3 LATA GWARANCJI!

82,95 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępne w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

POMPA WODY ALFA ROMEO MITO GIULIETTA 1.4

AIRTEX HISZPANIA

1852

3 LATA GWARANCJI!!!

POMPA + USZCZELKA

NR OE:

1535462
FIAT 1535466
FIAT 1581511
FIAT 55204538
FIAT 55221397
FIAT 55268277
FIAT 55271994
FIAT 55284051
FIAT 71777350

ALFA ROMEO

    ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 BiFuel 120KM 2011->
    ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXA1A) 120KM 2010->
    ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Bifuel 120KM 2009->
FIAT

    FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 95KM 2012->
    FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 120KM 20.213->
    FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 LPG 120KM 2014->
    FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) 140KM 2014->
    FIAT 500X (334_) 1.4 4x4 170KM 2015->
    FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 80KM 2000-2001
    FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 82KM 1998-2002
    FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 80KM 2000-2001
    FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 82KM 1998-2000
    FIAT DOBLO nadwozie wielkopojemne (MPV) (263_) 1.4 (263AXA1A) 95KM 2010->
    FIAT PANDA (169_) 1.1 54KM 2003->
    FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) 69KM 2012->
    FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A) 69KM 2012->
    FIAT PANDA Van (169_) 1.1 (169CXA1A) 54KM 2004->
    FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 60KM 2004->
    FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 69KM 2010->
    FIAT PANDA Van (169_) 1.2 60KM 2004->
    FIAT PANDA Van (169_) 1.2 69KM 2010->
    FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 86KM 1997-1999
    FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... 80KM 1999-2006
    FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM 1999-2010
    FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 60KM 2003-2012
    FIAT PUNTO (199_) 1.4 Multi Air 105KM 2012->
    FIAT PUNTO (199_) 1.4 Turbo Multi Air 135KM 2012->
    FIAT PUNTO Van (188_) 1.2 60 60KM 2000-2009
    FIAT PUNTO Van (199_) 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A) 78KM 2008->
    FIAT PUNTO Van (199_) 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 78KM 2009->
    FIAT PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199AXB1A, 199AXL1A) 78KM 2009->
    FIAT PUNTO kabriolet (176_) 85 16V 1.2 86KM 1997-2000
    FIAT QUBO (225_) 1.4 78KM 2009->
    FIAT QUBO (225_) 1.4 Natural Power 78KM 2009->
    FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 54KM 1998-2010
    FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B) 80KM 2002-2006
    FIAT STRADA pick-up (178_) 1.2 73KM 1999-2006
    FIAT TIPO kombi (356_) 1.4 (356WXA1B) 95KM 2016->
    FIAT TIPO liftback (356_) 1.4 (356HXA1B) 95KM 2016->
    FIAT TIPO sedan (356_) 1.4 (356SXA1B) 95KM 2015->
LANCIA

    LANCIA DELTA III (844_) 1.4 16V 140KM 2010-2014
    LANCIA DELTA III (844_) 1.4 Bifuel 120KM 2011-2014
    LANCIA MUSA (350_) 1.4 90KM 2007-2012
    LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) 86KM 1997-2003
    LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 80KM 2000-2003

Szczegóły produktu
1852
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku