TARCZA HAMULCOWE TYŁ FIAT 500 ABARTH 500 BREMBO

08.5085.11

TARCZA HAMULCOWE TYŁ FIAT 500 ABARTH 500 BREMBO

113,30 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępne w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

TARCZA HAMULCOWE TYŁ FIAT 500 ABARTH 500

BREMBO ITALY

08.5085.11

średnica otworu centrującego [mm]: 59
Wysokość [mm]: 40
Powierzchnia: pokryty
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11
Ilość otworów: 4
średnica [mm]: 240
Moment dokręcenia [Nm]: 98
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Minimalna grubość [mm]: 9.2
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 2

ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXD1A) 135KM 2008->

ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A) 160KM 2008->

ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXF11, 312AXF1A) 180KM 2008->

ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXT1A) 189KM 2015->

ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) 1.4 (312.AXD1A) 135KM 2008->

ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) 160KM 2011->

ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) 1.4 (312.AXF1A, 312AXF11, 312AXD1A) 140KM 2009->

FIAT 500 (312_) 0.9 105KM 2013->

FIAT 500 (312_) 0.9 86KM 2010->

FIAT 500 (312_) 1.2 69KM 2007->

FIAT 500 (312_) 1.2 LPG 69KM 2010->

FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet 75KM 2007->

FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet 95KM 2009->

FIAT 500 (312_) 1.4 100KM 2007->

FIAT 500 C (312_) 0.9 105KM 2013->

FIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet 95KM 2009->

FIAT 500 C (312_) 1.4 100KM 2009->

NR OE:

FIAT 46403960

FIAT 51859078

FIAT 51866264

FIAT 51876437

FIAT 51876438

FIAT 71738421

FIAT 71769481

FIAT 7566931

FIAT 7645054

FIAT 7663465

Szczegóły produktu
08.5085.11
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku