TARCZE HAM. TYŁ FIAT COUPE/ PUNTO II/ HGT NAWIERC

08.5085.1X

TARCZE HAM. TYŁ  ABARTH 500  FIAT 500 FORD KA BRAMBO 

NAWIERCANE

259,60 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24 godzin
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

TARCZE HAM. TYŁ  ABARTH 500  FIAT 500 FORD KA BRAMBO 

KOMPLET 2 SZT

BREMBO ITALY XTRA  NAWIERCANE

08.5085.1X

średnica otworu centrującego [mm]: 59
Wysokość [mm]: 40
Powierzchnia: pokryty
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11
Ilość otworów: 4
średnica [mm]: 240
Moment dokręcenia [Nm]: 98
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Minimalna grubość [mm]: 9.2
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 2

FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 130KM 1995-2005

FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 147KM 1995-1998

FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 154KM 1998-2001

FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 131KM 1996-2000

FIAT COUPE (175_) 2.0 16V 139KM 1993-1996

FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo 190KM 1993-1996

FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 147KM 1996-1998

FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 154KM 1998-2000

FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 220KM 1996-2000

FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 147KM 1996-1999

FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 150KM 2001-2002

FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 154KM 1999-2003

FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 JTD 130 130KM 1999-2002

FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 TD 125 125KM 1996-1999

FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 100KM 2006->

FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 130KM 1999-2012

FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 101KM 2003-2012

NR OE:

FIAT 46403960

FIAT 51859078

FIAT 51866264

FIAT 51876437

FIAT 51876438

FIAT 71738421

FIAT 71769481

FIAT 7566931

FIAT 7645054

FIAT 7663465

Szczegóły produktu
08.5085.1X
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku