TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO NAWIERCANE

08.5085.1X

TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO PANDA PUNTO

259,60 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24 godzin
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO PANDA PUNTO

KOMPLET 2 SZT

BREMBO ITALY

08.5085.1X

średnica otworu centrującego [mm]: 59
Wysokość [mm]: 40
Powierzchnia: pokryty
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11
Ilość otworów: 4
średnica [mm]: 240
Moment dokręcenia [Nm]: 98
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Minimalna grubość [mm]: 9.2
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 2

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 31KM 1991-1996

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 30KM 1994-1998

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 41KM 1991-1993

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 41KM 1991-1994

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 40KM 1991-1999

FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 54KM 1994-1998

FIAT PANDA (169_) 1.1 54KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 69KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 60KM 2004->

FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 69KM 2009->

FIAT PANDA (169_) 1.2 60KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 69KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG 60KM 2009->

FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 4x4 70KM 2004->

FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 70KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 75KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 100KM 2006->

FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 78KM 2010-2013

FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 86KM 2012->

FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 90KM 2014->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 75KM 2012->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 80KM 2014->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 95KM 2015->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 4x4 (312CXG2B) 86KM 2012->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 Natural Power (312DXG1A) 86KM 2012->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x4 (312CXL2A) 75KM 2012->

FIAT PANDA Van (169_) 1.1 (169CXA1A) 54KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 60KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 60KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 LPG 60KM 2009->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 LPG 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.3 D Multijet 4x4 75KM 2006->

FIAT PANDA Van (169_) 1.4 Natural Power 78KM 2009->

FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 86KM 1997-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 D 57KM 1994-1997

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (176AT) 63KM 1996-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 69KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 71KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 54KM 1993-1999

FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) 60KM 1993-1999

FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 58KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 73KM 1993-1999

FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM 1999-2010

FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 39KM 1997-2008

FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 54KM 1998-2010

FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 41KM 1999-2005

FIAT UNO (146_) 70 S 1.4 71KM 1988-2006

NR OE:

FIAT 46403960

FIAT 51859078

FIAT 51866264

FIAT 51876437

FIAT 51876438

FIAT 71738421

FIAT 71769481

FIAT 7566931

FIAT 7645054

FIAT 7663465

Szczegóły produktu
08.5085.1X
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku