• Brak na stanie

TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO NACINANE

08.5085.75

TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO PANDA PUNTO

169,40 zł
Brutto
Ilość
Brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

TARCZE HAM. PRZÓD SEICENTO CINQUECENTO PANDA PUNTO

KOMPLET 2 SZT

BREMBO ITALY

08.5085.75

średnica otworu centrującego [mm]: 59
Wysokość [mm]: 40
Powierzchnia: pokryty
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11
Ilość otworów: 4
średnica [mm]: 240
Moment dokręcenia [Nm]: 98
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Minimalna grubość [mm]: 9.2
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 2

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 31KM 1991-1996

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 30KM 1994-1998

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 41KM 1991-1993

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 41KM 1991-1994

FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 40KM 1991-1999

FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 54KM 1994-1998

FIAT PANDA (169_) 1.1 54KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 69KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 60KM 2004->

FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 69KM 2009->

FIAT PANDA (169_) 1.2 60KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 69KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG 60KM 2009->

FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 4x4 70KM 2004->

FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 70KM 2003->

FIAT PANDA (169_) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 75KM 2010-2013

FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 100KM 2006->

FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 78KM 2010-2013

FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 86KM 2012->

FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 90KM 2014->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 75KM 2012->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 80KM 2014->

FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 95KM 2015->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 4x4 (312CXG2B) 86KM 2012->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 Natural Power (312DXG1A) 86KM 2012->

FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x4 (312CXL2A) 75KM 2012->

FIAT PANDA Van (169_) 1.1 (169CXA1A) 54KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 60KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 60KM 2004->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 LPG 60KM 2009->

FIAT PANDA Van (169_) 1.2 LPG 69KM 2010->

FIAT PANDA Van (169_) 1.3 D Multijet 4x4 75KM 2006->

FIAT PANDA Van (169_) 1.4 Natural Power 78KM 2009->

FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 86KM 1997-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 D 57KM 1994-1997

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (176AT) 63KM 1996-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 69KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 71KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 54KM 1993-1999

FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) 60KM 1993-1999

FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 58KM 1994-1999

FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 73KM 1993-1999

FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM 1999-2010

FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 39KM 1997-2008

FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 54KM 1998-2010

FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 41KM 1999-2005

FIAT UNO (146_) 70 S 1.4 71KM 1988-2006

NR OE:

FIAT 46403960

FIAT 51859078

FIAT 51866264

FIAT 51876437

FIAT 51876438

FIAT 71738421

FIAT 71769481

FIAT 7566931

FIAT 7645054

FIAT 7663465

Szczegóły produktu
08.5085.75
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku