TARCZE HAM. TYŁ ABARTH 500 FIAT 500 FORD KA NACINANA

08.5085.75

TARCZE HAM. TYŁ  ABARTH 500  FIAT 500 FORD KA BRAMBO 

NACINANE

169,40 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24 godzin
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

TARCZE HAM. TYŁ  ABARTH 500  FIAT 500 FORD KA BREMBO 

KOMPLET 2 SZT

BREMBO ITALY NACINANE

08.5085.75

średnica otworu centrującego [mm]: 59
Wysokość [mm]: 40
Powierzchnia: pokryty
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11
Ilość otworów: 4
średnica [mm]: 240
Moment dokręcenia [Nm]: 98
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Minimalna grubość [mm]: 9.2
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 2

FIAT 500 (312_) 0.9 105KM 2013->

FIAT 500 (312_) 0.9 86KM 2010->

FIAT 500 (312_) 1.2 69KM 2007->

FIAT 500 (312_) 1.2 LPG 69KM 2010->

FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet 75KM 2007->

FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet 95KM 2009->

FIAT 500 (312_) 1.4 100KM 2007->

FIAT 500 C (312_) 0.9 105KM 2013->

FIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet 95KM 2009->

FIAT 500 C (312_) 1.4 100KM 2009->

FORD KA 2009- 1.2

NR OE:

FIAT 46403960

FIAT 51859078

FIAT 51866264

FIAT 51876437

FIAT 51876438

FIAT 71738421

FIAT 71769481

FIAT 7566931

FIAT 7645054

FIAT 7663465

Szczegóły produktu
08.5085.75
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku